Arcadium Göktürk Balıkçı

2003 yılında Göktürk semtinde faaliyet geçen restoranımız, aile misafirlerimiz için özel olarak tasarlanan (Çocuk oyun alanları, bebek emzirme odası vb.) sizlerin beğenisine sunduğumuz tüm ürünlerimiz düzenli olarak denetlenmektedir.

Balığın Göktürk’te ki adı Arcadium Göktürk Balıkçı, deniz ürünlerini ve her çeşit balığı mevsiminde balık mostrasında buluşturuyor. Sürpriz lezzetlerin ve yeniliklerin eksik olmadığı menüsünde Ege otlarıyla hazırlanmış salatalardan, deniz ürünleriyle hazırlanan salatalara, balığın ve deniz ürünlerinin oluşturduğu sıcak soğuk mezelerle zengin başlangıçlar sunuyor.

İş yemeklerinizi Arcadium Göktürk Balıkçı’nın muhteşem lezzetleri ve hizmet anlayışı ile unutulmaz kılabilirsiniz.

Zengin menüsü ile Usta şeflerimizin hünerli ellerinde hayat bulan deniz ürünlerimiz ve birbirinden lezzetli tatlarımız günün her saatinde en taze malzemelerle ve en hijyenik koşullarda özenle hazırlanmaktadır.

1.000 m2 lik alana sahip olan restoranımız, kış aylarında 150 kişilik kapalı salonla, yaz aylarında ise 300 kişilik açık alanla kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz konfor ve hizmeti vermektedir.

Sizlere 16 yıldır en güzel lezzetleri, özel hizmet anlayışımız ile sunmaktan büyük gurur duyduk ve her zaman da duyacağız.

Bize duydugunuz güven için sonsuz tesekkürler

Arcadium Göktürk Balıkçı

Arcadium Life Çarşı No:1/F
Göktürk / İSTANBUL

Pzt.esi – Cuma : 12.00  – 22:30
Ct.esi – Pazar: 12.00 – 23:00

Reservasyon

0212 322 49 29